Кураторська година на тему «24 лютого – Початок війни Росії проти України»

20.02.2024 р. на факультеті експертизи, біотехнології, харчової інженерії, підприємництва та торгівлі відбулась кураторська година на тему «24 лютого – Початок війни Росії проти України». У ній взяли участь 74 учасники: здобувачі освіти 1, 2, 3 курсів та куратори студентських груп. Представники студентської Ради факультету, серед яких були здобувачі-експерти (Таїсія Заньковська, Алла Чеберко, Влада Шамайко, Артем Городчук), хронологічно провели шляхом від початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну до теперішніх днів, супроводжуючи розповідь презентацією, музичними композиціями та декламацією віршів. Кінцевий меседж виступу: ми пишаємось, що українці; віримо в ЗСУ; щодня разом до перемоги.