Наукова робота студентів

Науково-дослідницька діяльність студентів є невід’ємною складовою частиною навчання і підготовки кваліфікованих фахівців, здатних самостійно вирішувати професійні, наукові і технічні завдання.

Похожее изображение

На кафедрі вже багато років існують різні наукові гуртки.

В рамках роботи гуртків заплановано участь у конференціях, підготовка виступів на кафедральній студентській конференції та написання тезисів доповідей.

У 2020 -2021 н. році:

«Хімія біологічно активних сполук та функціонально-фізіологічних інгредієнтів»

Керівники гуртка:

доц. Гураль Л.С., доц. Науменко К.І.

Робота гуртка «Хімія біологічно активних сполук та функціонально-фізіологічних інгредієнтів» запланована у відповідності до плану кафедри харчової хімії та експертизиі присвячена отриманню та дослідженню біологічно активних сполук рослинного походження.

«Експертиза якості та безпечності харчових систем»

Керівники гуртка: доц. Малинка О.В., доц. Гарбажій К.С.

Робота гуртка«Експертиза якості та безпечності харчових систем» запланована у відповідності до плану кафедри харчової хімії та експертизиі присвячена аналізу харчових систем щодо відповідності їхніх основних фізико-хімічних показників та показників безпечності чинним нормативним документам, розроблення методів виявлення фальсифікації харчових систем.

Похожее изображение

 У 2021-2022 н. році:

«Хімія біологічно активних сполук та функціонально-фізіологічних інгредієнтів»

Робота гуртка «Хімія біологічно активних сполук та функціонально-фізіологічних інгредієнтів» присвячена отриманню та дослідженню біологічно активних сполук рослинного та мікробіального походження.

Керівники гуртка:

проф. Черно Н.К., доц. Капустян А.І., доц. Науменко К.І.

«Експертиза якості та безпечності харчових систем»

Робота гуртка «Експертиза якості та безпечності харчових систем»  присвячена аналізу харчових систем щодо відповідності їхніх основних фізико-хімічних показників та показників безпечності чинним нормативним документам, розроблення методів виявлення фальсифікованої продукції.

Керівники гуртка: доц. Малинка О.В., ст. викл. Степанова Г.О.

1280868309_191b968dfa89

У 2022 -2023 н. році: