Труфкаті Людмила Вікторівна

trufkati

Труфкаті Людмила Вікторівна

 Доцент кафедри, к. т. н.

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=olBy5j4AAAAJ&hl=uk

ORCID: http://orcid.org/0000-0002-6233-6533

Publonshttps://www.webofscience.com/wos/author/record/D-2876-2016

e-mailtrufkati@gmail.com

В 2003 році Труфкаті Л.В. закінчила Одеську національну академію харчових технологій за спеціальністю технологія зберігання, консервування та переробки молока, отримала кваліфікацію магістр.

У листопаді 2006 року успішно захистила дисертацію на тему «Розробка біотехнології комбінованих молочно-рослинний продуктів», в результаті чого Труфкаті Л.В. було присвоєно науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 03.00.20-біотехнологія.

З жовтня 2008 р. є співробітником науково-дослідної лабораторії мікробіології Науково-дослідного інституту зерна та харчових продуктів, яка відкрита на кафедрі біохімії, мікробіології та фізіології харчування. Відповідальна по кафедрі за наукову роботу.

У січні 2013 року Труфкаті Л.В. присвоєно вчене звання доцента кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування.

У 2014-2015 роках була стипендіатом Кабінету Міністрів України як молодий вчений.

Є дійсним членом Товариства мікробіологів України ім. С.М. Виноградського (членський квиток № ОД 069 від 11.09.2017 р.).

У 2021 році отримала невеликий дослідницький грант від Американсько-українського фонду біотехнологічної ініціативи (https://bioukraine.org/) для підтримки роботи з використання пробіотичних мікроорганізмів для підвищення біодоступності біологічно активних та функціональних компонентів рослинної сировини.

Секретар Ради спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» галузі знань 16 «Хімічна та біоінженерія».

Член журі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт “Black Sea Science” напряму “Харчова наука і технології” , починаючи з 2018 року і по теперішній час.

Труфкаті Л.В. є автором більше 130 наукових публікацій, співавтором 6 Деклараційних патентів України на корисну модель, 1 підручнику із Грифом Міністерства освіти і науки України та 1 монографії, понад 10 навчальних посібників, в тому числі за останні 5 років: 4 публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз рекомендованих МОН, зокрема 1 публікація Web of Science Core Collection та 1 публікація Scopus; 2 публікації у наукових виданнях включених до переліку наукових фахових видань України; 4 свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір; 18 тез доповідей науково-методичних конференцій. Є автором та співавтором більше 60 навчально-методичних праць, в том числі за останні 5 років видано більше 30 робіт.

Викладає наступні дисципліни: 1. «Технічна мікробіологія» спец. 181 «Харчові технології» освітньо-професійної програми «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів» та «Технології переробки та зберігання зерна», СВО – бакалавр; 2. «Мікробіологія галузі», спец. 181 «Харчові технології» освітньо-професійної програми «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів», СВО – бакалавр; 3. «Екологія біологічних систем» спец. 101 «Екологія» освітньо-професійна програма «Екологія», СВО – бакалавр; 4. «Загальна мікробіологія і вірусологія» спец. 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітньо-професійна програма «Біотехнології та біоінженерія», СВО – бакалавр.

Останнє місце стажування м. Одеса, вул. Літературна 12, ТОВ «СОК ТРЕЙД» Тема: «Ознайомлення із сучасним обладнанням для мікробіологічного та біохімічного контролю сировини та харчових продуктів. Від теорії до застосування методів аналізу». 05.04.2023 – 10.08.2023 без відриву від основного місця роботи. 180 годин (6 кредити ECTS).

Сфера наукових інтересів: удосконалення технологій виробництва, контролю якості та безпеки продуктів харчування рослинного та тваринного походження та науково-технічні основи створення нового покоління синбіотичних БАД з використанням про-, пре- та метабіотиків.