Відкрита лекція від стейхолдера Древової Світлани Сергіївни

27 листопада 2023 р. к.т.н. Древова Світлана Сергіївна, яка займає посаду завідувачки відділом виноробства ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова», прочитала онлайн лекцію на тему «Технологічні особливості виробництва виноградних вин в ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» з дотриманням міжнародних вимог щодо якості та безпечності». На лекції присутні були викладачі, студенти з технологічної експертизи та студенти-винороби, голова ГС «Асоціація виноградарів та виноробів України», представник Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Інститут Таїрова-3Інститут Таїрова-1Інститут Таїрова-4

Древова С.С. розповіла про історію ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова», законодавство щодо виробництва і обігу виноробної продукції; особливості технології виробництва виноградних вин на малому підприємстві виноробної продукції; небезпечні чинники та управління ними за допомогою контролю в критичних контрольних точках; устрій та організацію роботи хіміко-аналітичної лабораторії відділу виноробства, в якій здійснюється контроль за дозріванням, якістю і санітарним станом винограду, контроль якості та безпечності виноградного сусла, виноматеріалів і готових вин за допомогою фізико-хімічних, хроматографічних і мікробіологічних методів дослідження та органолептичної оцінки; розроблення технологічних інструкцій і технічних умов, рецептур і методик виконання вимірювань.

Інститут Таїрова-8Інститут Таїрова-9Інститут Таїрова-13